czwartek, 10 lipca 2014

Higiena powiek

Chcę przedstawić Wam produkty, z którym nie rozstaję się od ponad roku. Są to chusteczki Blephaclean oraz płyn Blephasol. Obydwa preparaty służą do higieny powiek, ze szczególnym wskazaniem na zespół suchego oka oraz wrażliwe oczy. Stosuję je zamiennie - czasem używam chusteczki, czasem płyn. Używam je codziennie rano, po przebudzeniu - doskonale usuwają zaschniętą wydzielinę z oczu, nawilżają, ułatwiając kroplom działanie. Są bardzo delikatne, w żaden sposób nie podrażniają moich oczu. Wręcz przeciwnie - po ich zastosowaniu odczuwam komfort. Z pewnością polecam każdemu, kto boryka się z suchymi i wrażliwymi oczami. Chusteczki Blephaclean są wskazane zwłaszcza przy zabiegach okulistycznych, kiedy oko powinno być dokładnie oczyszczone z wszelkich substancji i bakterii. Można je bezpiecznie i długotrwale stosować.Jak stosować? Bardzo prosto.
1. W przypadku płynu nalewam odrobinę na czysty gazik.
2. Przykładam do zamkniętego oka i delikatnie masuję okrężnymi ruchami wzdłuż brzegów powiek (podobnie z chusteczkami).
3. Następnie otwieram oko i oczyszczam nasadę rzęs, brzeg powieki dolnej i górnej.
4. Podobnie postępuję z drugim okiem, używając nowej gazy/chusteczki. 

Wskazania:
1. zapalenie powiek,
2. dolegliwości oczne jak: zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie brzegów powiek,
3. suche oczy - zwiększa skuteczność sztucznych łez, gdyż hamuje ich odparowywanie,
4. alergia - oczyszczanie z alergenów, bakterii i wspomaganie leczenia,
5. zapalenie spojówek,
6. noszenie soczewek kontaktowych,
7. inne dolegliwości.

Cena: Blephasol - ok. 30 zł, Blephaclean - ok. 32 zł (20 sztuk).

Płyn i chusteczki są bezzapachowe, nietłuste, nie zawierają alkoholu, detergentów i konserwantów. Są odpowiednie również dla osób noszących soczewki kontaktowe. Kobiety z wrażliwymi oczami mogą stosować płyn Blephasol do demakijażu.

Codzienne oczyszczanie brzegów powiek zapobiega odkładaniu się wydzielin, tłuszczu, resztek zaschniętych kropli. Zapewnia naszym oczom komfort i doskonałe podłoże do działania kropli nawilżających i leków podawanych doocznie. Niewątpliwie te preparaty pomagają moim oczom. Polecam i Wam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...