środa, 6 sierpnia 2014

Maść VitA-POS - recenzjaSkład: palmitynian retinolu (witamina A), parafina, wosk, biała wazelina.

Opakowanie: 5 g

Cena: ok. 20 zł

Bardzo dobra maść z witaminą A. Jest dobrze tolerowana, nie podrażnia oczu. Zalecana zwłaszcza na noc, by oko było dobrze nawilżone podczas snu. Nie zawiera środka konserwującego. Zmniejsza objawy suchego oka. Po podaniu, przez pewien czas mamy zamazany obraz, ale po chwili wszystko wraca do normy. Nie polecam do stosowania na dzień przy makijażu, bo maść maże się przy rzęsach i powieki robią się tłuste. Cena około 12 zł.

Ważne: maść nie może być stosowana jednocześnie z używaniem soczewek kontaktowych. Gdy stosujemy również inne krople do oczu, należy zachwać pół godzinny odstęp i najlepiej, aby maść została podana jako ostatnia. Jak zapewnia producent, Vita-pos może być stosowana u dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących. Zawartość 1 tubki jest wyłącznie dla 1 osoby, nie dzielimy się.

Stosowanie: Średnio 3 razy dziennie, zwłaszcza przed snem. Nie ma ograniczenia czasowego stosowania VitA-POS, a po otwarciu, tubkę można używać jeszcze przez pół roku.

Uważam, że jest to najlepsza maść do oczu na naszym rynku. Bez konserwantów, poprawia film łzowy, chroni oko. Używam ją co noc od ponad roku i nie zamierzam przestać. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...