niedziela, 7 grudnia 2014

Doppelherz aktiv na oczy total - tabletki na oczy - recenzjaSubstancje odżywcze: olej z ryb morskich (omega-3 typu DHA/EPA), luteina krystaliczna, zeaksantyna, witamina A, witamina C, witamina E, witamina B2, cynk, miedź, selen.

Dla kogo: dla osób odczuwających zmęczenie oczu, noszących soczewki kontaktowe, przebywających w suchych pomieszczeniach, palących papierosy, stosujących nie zrównoważoną dietę, żyjących w stresie i osób starszych.

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie po posiłku.

Zawartość opakowania: 30 tabletek (na zdjęciu próbka).

Cena: ok. 30 zł.


Preparat działa na ochronę komórek soczewki i siatkówki, odżywia naczynia włosowate i nerwy wzrokowe i wspomaga prawidłowe widzenie. Według ulotki zawiera najwyższą dawkę kwasów omega-3 oraz zwiększoną dawkę luteiny krystalicznej i zeaksantyny. Nie zawiera natomiast cukru, glutenu ani laktozy.

Pierwszy raz, gdy zobaczyłam te kapsułki, ich wielkość przestraszyła mnie. Bo jak połknąć tak dużą tabletkę? Jak się okazało, jej kształt i gładka otoczka sprawiły, że przy pierwszym łyku przeleciała przez gardło bez kłopotu. Doppelherz połykam zaraz po obiedzie, aby mieć pewność lepszego przyswojenia składników odżywczych. Po spożyciu, nie odczuwam żadnego posmaku ryby w gardle, pomimo składu z olejem z ryb morskich. Tabletki chronię przed światłem, chcąc zachować ich największą skuteczność.

Polecam połykanie preparatu jesienią i zimą, gdy nasza dieta jest coraz uboższa w witaminy, a zmrok zapada coraz szybciej. Taka doraźna pomoc, na pewno będzie korzystna dla oczu.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...