sobota, 21 marca 2015

Lutein Lux Virde - dla zdrowia oczu - recenzja


Substancje odżywcze: luteina, karotenoidy, zeaksantyna, wyciąg z kory sosny, witaminy C i E, cynk, tauryna

Dla kogo: osoby pracujące przy komputerze, pracujące w złym oświetleniu, z pogorszonym widzeniem o zmierzchu, wytężające wzrok - długotrwała koncentracja wzroku, osoby starsze

Sposób użycia: dorośli: 1-2 kapsułki dziennie, dzieci (3-12 lat): 1 kapsułka dziennie

Zawartość opakowania: 30 kapsułek

Cena: ok. 15 zł

Lutein Lux wpływa pozytywnie na wzrok. Według ulotki:
 • korzystnie wpływa przy zwyrodnieniach barwinkowych siatkówki,
 • korzystnie działa przy retinopatii cukrzycowej,
 • ma korzystne działanie przy zmianach degeneracyjnych w oku,
 • silny antyoksydant, neutralizuje działanie wolnych rodników,
 • ma korzystny wpływ przy uszkodzeniach siatkówki,
 • działa korzystnie na plamkę żółtą.

Stosuję 1 kapsułkę dziennie. Wygodą jest to, że można zażyć ją o dowolnej porze dnia, bez wymogu połykania podczas posiłku, o czym przecież nie zawsze się pamięta. Popijamy również dowolnym płynem. Połykanie jest bardzo proste, praktycznie nie odczuwamy, że tabletka leci nam przez gardło. Po zażyciu przez pewien czas odczuwam w gardle posmak ziół. Dużo korzystam z komputera (chociażby podczas pracy nad blogiem :) i muszę przyznać, że dawniej zmęczony wzrok, teraz jest w bardzo dobrej kondycji. Preparat jest w przystępnej cenie, na kieszeń wielu z nas. Pamiętajmy jednak, że nie wystarczy 1 opakowanie, by pomóc naszym oczom, konieczne będą co najmniej trzy, o czym często przypominam. Oprócz Lutein Lux firma Virde ma w swoim asortymencie wiele suplementów diety klik, natomiast jak zauważyłam Lutein Lux jest jedynym preparatem dla oczu.

W czasach, kiedy często wytężamy wzrok i dużo korzystamy z komputera, pamiętajmy by dbać o nasze oczy, tj. nawilżać je oraz wzmacniać nasz wzrok od środka. Wyświadczymy im niemałą przysługę,

3 komentarze:

 1. i ja stosuje Luteinę Lux virde, od stycznia,czyli jakieś 5 miesięcy. Faktycznie cena jest przystępna i mogę również potwierdzić dobry wpływ na kondycję oczu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja stosuje lutein plus firmy Viridian pomimo znacznie wiekszej ceny, ale jakos bardziej ufam drozszym produktom. Ten akurat przekonal mnie do siebie i jestem zadowolona, a zwlaszcza moje oczy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Luteina ma fenomenalny wpływ na nasz wzrok...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...