sobota, 18 kwietnia 2015

Optic Total - tabletki na oczy - recenzja


Substancje odżywcze: luteina, ekstrakt z borówki czernicy, beta - karoten, witaminy C i E, cynk

Dla kogo: osoby długotrwale pracujące przy komputerze, przy sztucznym lub słabym oświetleniu, spędzające wiele godzin przy czytaniu, prowadzące pojazdy, przebywające na intensywnym świetle słonecznym

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie

Zawartość opakowania: 30 tabletek

Cena: ok. 10 zł

Preparat nie jest wskazany dla osób palących papierosy oraz dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Optic Total pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia (cynk i witamina A), pomaga w ochronie komórek całego organizmu przed stresem oksydacyjnym (witamina C i E) oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia (witamina C).

Polski preparat polskiej firmy. Bardzo przystępny cenowo - 3 miesięczna kuracja wyniesie nas zaledwie około 30 zł. Są to najmniejsze tabletki na oczy, jakie miałam okazję stosować. Przy połykaniu praktycznie nie odczuwamy tabletki, bardzo łatwo się łyka, a przyznam, że czasem obawiam się dużych kapsułek. Stosujemy codziennie, w dowolnym momencie dnia, popijając dowolnym płynem. Ja połykam podczas posiłku, dla pewności że substancje lepiej się przyswoją. Po spożyciu nie odczuwamy żadnego posmaku w gardle, jak to czasami bywa przy tego typu preparatach. Zawarty w tabletkach beta - karoten niewątpliwe posłuży również naszej skórze, którą  m.in. przygotuje do letniego słońca. Po spożyciu pierwszego opakowania jestem zadowolona z efektów. Wzrok jest w dobrej kondycji, również po zmierzchu i długiej pracy przy komputerze. Pewnie przyczynia się też do tego pogoda, coraz dłuższe dni i coraz więcej słońca, a także większy wybór warzyw i owoców w lokalnym warzywniaku. Niemniej przy moim intensywnym przesiadywaniu przed komputerem i w sztucznym oświetleniu, zawsze chętnie wspomogę moje oczy. Zwróćcie też uwagę, że preparat jest wskazany dla osób narażonych na intensywne światło słoneczne, a przed nami lato i plażowanie. Więc czemu nie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...