wtorek, 23 czerwca 2015

Dermika Fresh & Go - maseczka pod oczy i na powieki - recenzja


Opakowanie: 3 x 2 ml

Cena: ok. 5,50 zł

Sposób użycia: schłodzoną maseczkę nakładamy pod oczy i na powieki, masujemy kolistymi ruchami od wewnątrz do zewnątrz oka przez około pół minuty. Pozostawiamy do wchłonięcia, nawet na całą noc; w dzień po 10 minutach możemy nałożyć makijaż.

Maseczka żelowa przeciw objawom zmęczenia i stresu pod oczy i na powieki. Według informacji na opakowaniu o szybkim działaniu wygładzającym, relaksującym, drenującym i nawilżającym. Zalecana dla osób z tendencją do tworzenia się worków pod oczami, dla oczu zmęczonych np. pracą przy komputerze lub w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Saszetkę najlepiej przechowywać w lodówce i używać na zimno.
Maseczkę stosuję wieczorem, nakładam na oczyszczone powieki i idę spać. Nie przepadam za zmazywaniem maseczek, dlatego cieszy mnie to, że można sobie tą czynność podarować. Nakładam schłodzoną i po nałożeniu widzę, że worki pod oczami zmniejszają się, a skóra ładnie się rozjaśnia. Maseczka daje efekt orzeźwienia, jest chłodna, o lekkiej, bezbarwnej, żelowej konsystencji (jak na zdjęciu). Bardzo szybko się wchłania. Jeżeli chodzi o kondycję oczu - przy zdrowych oczach nie zauważyłam, by w jakikolwiek sposób podrażniała. Natomiast oczy chore, mogą lekko piec, gdy nałożymy maseczkę zbyt blisko brzegów powiek - ryzyko dostania się maski do oka. Szkoda, że działanie maseczki jest dość krótkotrwałe. Po męczącym dniu w pracy, wszystko wraca do normy. Ale cudów nie oczekujmy. Maseczka jest bardzo wydajna. Jedna spośród trzech saszetek starczyła mi na 5 użyć - i to przy dość obfitym smarowaniu. Przy tej cenie, na pewno się opłaca. Nie zapominajmy o pielęgnacji o oczu. Polecam trzymanie kremów do pielęgnacji powiek w lodówce - podobnie jak maseczka będę sprzyjały niwelowaniu opuchlizny.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...