sobota, 27 czerwca 2015

Jednodniowe soczewki kontaktowe Proclear 1 day firmy CooperVisionMateriał: hydrożel z cząsteczkami fosforyocholiny, które przyciągają wodę i utrzymują nawilżenie

Krzywizna: 8.7

Średnica: 14.2

Moc: +/- 20 Dsph (w ofercie są również soczewki wieloogniskowe oraz toryczne, korygujące astygmatyzm – szczegóły na stronie producenta: http://coopervision.pl/soczewki - kontaktowe/rodzina - proclear)

Cena: 50 - 70 zł za 30 szt.
Tak jak pisałam Wam już wcześniej, osoby z zespołem suchego oka bezwzględnie powinny nosić soczewki jednodniowe. Więcej o zaleceniach odnośnie soczewek poczytacie tu. Soczewki są bardzo delikatne i miękkie, dużo bardziej niż inne znane mi soczewki. Zastosowana w soczewkach technologia PC pomaga w utrzymaniu nawilżenia przez cały dzień noszenia soczewek. Materiał soczewki zawiera cząsteczki fosforylocholiny, które są wodolubne i kompatybilne z ludzkim ciałem. Soczewka utrzymuje wodę przez dłuższy czas i jest mniej podatna na wysychanie powierzchni, co zostało udowodnione naukowo (Young i wsp. The on-eye dehydratation of Proclear lenses. CLAO (1999), 233-237). Zdecydowanie polecam te soczewki Waszej uwadze. 
Soczewki Proclear, podobnie jak poprzednio testowane soczewki MyDay firmy Cooper Vision, bardzo dobrze dopasowują się do oka (ja mam promień krzywizny rogówki 8.0, a i tak soczewki doskonale leżały na moich oczach). Nie odczuwałam też potrzeby kropienia oczu po długotrwałym patrzeniu w ekran komputera (dotyczy łagodnego zespołu suchego oka).


Jeśli też chcesz za darmo przetestować soczewki Proclear poszukaj szczegółów na stronie CooperVision: http://coopervision.pl/bezplatne-soczewki-probne


2 komentarze:

  1. A jakie masz metody?krople to nie rozwiązanie problemu. Stosowałams cyklosporynę?dietę bezglutenową itd

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też mam problem z suchością oczu. Pracuję od lat przy komputerze i nie chroniłem długo swoich oczu. Teraz żałuję bo bez soczewek jednodniowych nie wytrzymam. Na soczewki namówiła mnie dziewczyna i wkońcu zamówiłem je ze strony https://www.twojesoczewki.com/36-soczewki-kontaktowe-jednodniowe. Szybko do mnie dotarły i gdy je nosze to ból znika. Niesamowity komfort. Myślałem, że będę je czuć na oku ale nic z tych rzeczy.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...